Banka Ekstre Aktarımı

Bankalardan alınan excel formatındaki banka ekstrelerinin ve kredi kartı pos ekstrelerinin LOGO’ya aktarımını sağlamak amacıyla geliştirilmiş özel bir üründür.
İnternet bankacılığından alınan excel formatları ve üye iş yeri numarasına göre bankalardan alınan kredi kartı pos ekstrelerinin LOGO’ya banka işlem fişi ve banka fişi olarak aktarılmasını sağlar. Merkezi yönetim ile aktarım parametreleri tanımlanabilir. Birden fazla şablon tanımlanarak, farklı parametrelere göre farklı aktarım seçenekleri sağlanabilir. LOGO’nun GO3, Tiger3 ,Tiger3 Enterprise ve Mali Müşavir3 ürünleri ile anlık ve tam entegrasyonludur.

ÜRÜN ÖZELLİK SETİ

Kredi Kartı Pos Ekstrelerinin Aktarımı:

İnternet bankacılığından alınan excel formatları veya üye işyeri numarasına göre bankalardan alınan kredi kartı pos ekstreleri banka bazında farklılık göstermektedir. Bu uygulama her bankanın pos ekstresini otomatik olarak yorumlayacak biçimde geliştirilmiştir. Bankalardan alınan bu ekstrelerinin LOGO’ya banka işlem fişi olarak aktarılmasını sağlar. Üye işyeri numaralarına göre hangi banka hesabına, işyeri, bölüm ve masraf merkezlerine aktarılması parametrelerle ayarlanır.

Banka Ekstrelerinin Aktarımı:

İnternet bankacılığından alınan veya bankalardan alınan banka ekstreleri banka bazında farklılık göstermektedir. Ürün içindeki parametre ekranlarıyla her bir bankanın ekstra formatının yorumlanabilmesi sağlanmıştır. Bankalardan gelen bu ekstrelerinin LOGO’ya gelen havale, gönderilen havale, banka işlem, banka virman fişleri olarak aktarılmasını sağlar.
 

Genel Özellikler

 • Teknolojik Alt Yapı
  Teknolojik Alt Yapı

  LOGO’nun GO 3, Tiger 3, Tiger 3  Enterprise ve MMPLUS ürünleri ile anlık ve tam entegrasyon,

  Tek merkezden aktarımların yönetimi,

  Ayrıntılı genel parametre yapılandırılması.

 • İşlem Tipi Açıklamaları
  İşlem Tipi Açıklamaları

  Banka tip kod tanımlaması ekranında ekstre açıklamaları veya ekstrelerden gelen işlem tip kodları tanımlanarak bu açıklamaya veya koda göre aktarılacak fiş tipi, banka kodu, cari hesap kodu, muhasebe hesap kodu tanımlanabilir. Bu sayede aynı açıklama ve aynı işlem tip kodu ile birlikte gelen ekstre satırlarının otomatik yorumlanması sağlanmış olur.
   

 • Hatasız Aktarım
  Hatasız Aktarım

  Banka ekstrelerinin çok az manuel işlem ile hatasız olarak LOGO’ya aktarılması sağlanmaktadır.