Çimento-Cam-Çelik

Genel Özellikler

 • Etkin Üretim Planlama
  Etkin Üretim Planlama

  Planlama yöneticileri, müşteri siparişlerini değerlendirirken kaynak yeterliliği ve  maliyetlere göre karlılığı göz önüne alabilirler. Küçük miktarlardaki siparişler AÜÇ (Ana Üretim Çizelgeleme – MPS) tarafından toplanarak ideal üretim kapasitesi değerlendirilir. Uzun vadeli fabrika üretim planları ise sektöre spesifik MPS/MRP ve üretimde değişim (net change) algoritmaları ile gerçekleştirilir.

 • Üretim Süreçlerinin Planlanması
  Üretim Süreçlerinin Planlanması

  Üretim tasarım ve planlaması sırasında sürekli üretim süreç parametreleri tanımlanabilir ve yönetilebilir. Yöneticiler siparişten, ürün teslimine kadar olan süreci ve operasyonları takip edebilir.

 • Malzeme Yönetiminin Optimizasyonu
  Malzeme Yönetiminin Optimizasyonu

  Firmanızda ki yarı mamül, mamül ve hammadde malzeme sınıf ve özellikleri kullanılarak, hiyerarşik bir yapıda takip edilebilir.

 • Satış Yönetimi
  Satış Yönetimi

  Müşteriler satış iadeleri, satış ciroları ve karlılık rasyoları üzerinden analiz edilebilir. Üretim kapasitesi ve müşteri siparişleri birlikte değerlendirilir. Kampanya sonuçları anında görüntülenir.

 • Optimize Edilen Maliyetler
  Optimize Edilen Maliyetler

  Her üretim emri en alt seviyeye kadar personel,iş istasyonu, malzeme ve dolaylı maliyetlerin dağılımı detayında analiz edilebilir. Operasyonel kararların sonuçları üst yönetim tarafından değerlendirilebilir.