Dağıtım

Genel Özellikler

 • Etkili Kampanya Yönetimi
  Etkili Kampanya Yönetimi

  Kampanyalarınızı müşteri grupları, ödeme şekilleri ve coğrafi lokasyon bazında tanımlamanızı sağlar. Kampanyalar ayrıca indirim, promosyon, satış/satın alma/sevkiyat masraflarını içerebildiği gibi ödeme/satın alma tarihçesine de sahip olur. Çok yönlü kampanyalar için detaylı bir formül editörü bulunur.

 • Satış Yönetimi
  Satış Yönetimi

  Marka, ürün, ürün grupları satış tutar/miktar, satıştan iadeler ve maliyet bazında analiz imkanı tanır. Analiz sonuçlarına göre hedef oluşturmak ve strateji belirlemek mümkün olur. Logo uygulamaları müşteri siparişlerinin karşılanmasını finans ve dağıtım yönetimi modülleri ile entegre eder.

 • Dağıtım Rotası
  Dağıtım Rotası

  Global adres veri deposundan dağıtım rotaları tanımlamak mümkündür. Satış yöneticilerinin, satış temsilcilerinin günlük, haftalık ve aylık rotalarını, satış göstergelerine göre ideal müşteri ziyaretini sağlayacak şekilde planlamalarını sağlar. Satış yöneticilerine satış primlerini temsilci bazında miktar, tutar veya özel parametrelere göre ayarlayarak daha yüksek satış performansına ulaşma imkanını sağlar.

 • Mobil Satış
  Mobil Satış

  Logo uygulamaları satış temsilcilerinin PDA’larında çalışan mobil satış uygulamaları ile entegre çalışır. PDA’lar ile satış siparişleri, fiyat listeleri ve ödeme gibi bilgileri ile interaktif veri alışverişi yapmak mümkündür. Logo uygulamalarındaki merkezi adres veritabanı, satış temsilcilerinin müşterilerin çoklu sevkiyat adreslerinden seçim yapmasını ve teslimat aşamasında hatasız sevkiyat yapabilmelerini sağlar.

 • Satış Maliyetinin Düşürülmesi
  Satış Maliyetinin Düşürülmesi

  Logo'nun dağıtım sektöründeki çözümleri ile işletmeler her malzeme için stok seviyesi belirlemekten ve atıl stok maliyetlerini taşımaktan kurtulur. Logo çözümleri tüm maliyet kalemlerinin sistemde tanımlanması ile bu maliyetlerin satışlara doğrudan yansıtılmasını sağlar.