Destek

Genel Özellikler

 • Destek Hizmetleri
  Destek Hizmetleri

  Kurumların, iş uygulamalarında ihtiyaç duydukları çözümlere cevap veren, EMA Bilgisayar; kullanıcıların bilgi altyapılarında meydana gelen sorun ve ihtiyaçlara anında çözüm geliştirmek amacıyla sunduğu hizmetler, Proje Danışmanlığı, Kullanıcı Eğitimleri, Uzak Bağlantı, Yerinde Destek, Tele-Destek, Veri Bakımı ile Network ve Veritabanı Danışmanlığı olmak üzere geniş bir yelpazede uygulanmaktadır.
  Sunulan destek hizmet paketleri, ihtiyaca göre farklılık göstermektedir. 
  İhtiyaçlarınızı birlikte analiz edip, en uygun destek paketini seçebilmek için ; 0850 640 02 02  numaradan bize ulaşabilirsiniz.

 • Tele-Destek Hizmeti
  Tele-Destek Hizmeti

  Logo çözümlerine yönelik telefonla desteği içeren Ema Bilgisayar Tele-Destek hizmeti, Logo ERP kullanıcılarına yönelik olarak Destek Uzmanları tarafından sunulmaktadır. Haftasonu hariç diğer günler, 09.00-18.00 saatleri arasında uygulanmaktadır. Logo ERP kullanıcıları, Tele-Destek Sözleşmesi imzalayarak Ema Bilgisayar'dan telefonla destek alabilirler.
  Detaylı bilgi için 0(850) 640 02 02’i arayabilirsiniz.

 • Network ve Veri Tabanı Danışmanlığı
  Network ve Veri Tabanı Danışmanlığı

  Logo ürünlerinin genel ve işletmeye özel performans kriterlerine uygun çalışmasını sağlamak amacıyla Network ve Veritabanı Uzmanları tarafından sunulan, sistemin bir bütün olarak üzerinde koştuğu altyapı bileşenlerinin tamamını kapsayan teknik destek ve danışmanlık hizmetleridir. Bu hizmetler kapsamında, veritabanlarının performans problemlerinin giderilmesi ve iyileştirilmesi işlemlerinin yapılması, veri yedekleme prosedürlerinin oluşturulması ve sağlamlığının kontrolleri, uzak bağlantı ile sorunların tespiti ve çözümü, acil data ya da işletim sistemi problemlerinde uzaktan yapılamıyorsa firmada çözüm üretilmesi hizmetleri verilmektedir.