Diva Channel

Diva Channel, perakende sektöründeki kanal yönetim süreçlerinin en etkili şekilde yönetilmesini ve otomasyonunu sağlamak için özel olarak tasarlanmıştır.

Genel Özellikler

 • Perakende Sektöründeki Süreçler için Özel Çözüm
  Perakende Sektöründeki Süreçler için Özel Çözüm

  Diva Channel, internet bağlantısı olmak koşuluyla tüm mağazalarda, merkezinizde, franchise notlarında ve bayilerinizde kanal arasındaki bilgi akışının sağlanması için kullanılır. Bilgi akışının güncel ve doğru olarak sağlanması da kanalın verimli çalışmasını sağlayarak, karlılığınızı artırır.
  Diva Channel perakende sektörüne özel olarak tasarlandığından, sektör içerisindeki dinamizme tam uyum sağlayarak stokların kanal içerisinde optimum şekilde dağıtılarak stok devir hızının artmasını sağlar. Böylece iş süreçler maliyetlerini düşürür ve müşteriden gelen talepleri en verimli şekilde karşılayabilirsiniz.

 • Bulut Teknolojisi ile Maliyetlerinizi Düşürün
  Bulut Teknolojisi ile Maliyetlerinizi Düşürün

  Diva Channel, global standartlara uygun olarak bulut sistemi kullanır. Bu sayede de terminal ve sunucu gibi donanımsal harcamalar yapmanıza gerek kalmaz. Ayrıca bulut sistemi ile bilgileriniz size ayrılan bir alanda kaydedilir, yedeklenir ve güvenle korunur. Böylece teknik konularla ilgili masraflardan kurtulur, yapmış olduğunuz işe daha çok odaklanabilirsiniz.

 • Etkili Stok Yönetimi
  Etkili Stok Yönetimi

  Merkez ofisinizin güncel olarak tüm mağazalarınızdaki stok durumuna erişmesine olanak veren Diva Channel ile stok durumuna göre alacağınız aksiyonları planlayabilirsiniz. Bu sayede müşterilerinizin ihtiyaçlarını da eksiksiz olarak karşılamak için doğru satın alma kararlarını alabilirsiniz. Ayrıca, kanal içerisinde kampanya ve indirimler planlayabilir, Logo Analitik Raporları Çözümleri ile de tüm bu kampanya ve indirimlerin sonuçlarını görüntüleyerek analiz işlemlerini yapabilirsiniz.

 • Bilgi Akışı ile Müşteri Memnuniyetini Artırın
  Bilgi Akışı ile Müşteri Memnuniyetini Artırın

  Diva Channel ile müşterilerinizin herhangi bir mağazanızdan yapmış olduğu alışverişleri, firmanıza herhangi bir kanaldan gelen destek ve istek taleplerini tek bir platform üzerinden görüntüleyebilir, müşterilerinizin alışveriş alışkanlıklarını belirleyebilirsiniz. Bu alışveriş alışkanlıklarından yola çıkarak müşterilerinizi gruplayabilir, bu gruplara özel indirim ve kampanyalar planlayabilirsiniz. Ayrıca sadakat programlarını da sistem ile entegre bir şekilde kullanabilirsiniz.

 • Satış Noktaları ve Merkez Arasında Kesintisiz İletişim
  Satış Noktaları ve Merkez Arasında Kesintisiz İletişim

  Diva Channel ile mağazalarınızda gerçekleşen tüm satış işlemlerini tek bir ekrandan takip edebilir, raporlar alabilir ve buradan çıkarılacak analizler ile ürün fiyatlarında değişiklikler yapabilirsiniz. Olası fiyat değişikliklerinde ve kampanya dönemlerinde, bu değişiklikleri aynı ayna tüm mağazalarınızda devreye sokabilirsiniz. Ayrıca, merkezinizde kullanılan diğer ERP ürünleri ile de entegre olarak çalışabildiğinden dolayı, Diva Channel size kusursuz bir perakende yönetim sistemi deneyimi sunar.

 • Omnichannel Stratejisine Uyumlu Platform
  Omnichannel Stratejisine Uyumlu Platform

  Diva Channel firma içerisindeki tüm satış kanallarını birbirine bağlı hale getirerek; internetten satın alınan bir ürünün stoğu uygun olan mağazadan/bayiden teslim alınması (click&collect), ortak depodan teslimatı (3PL), internetten siparişi verilen ürünlerin stoğu olan bir satış noktasından müşteri adresine teslim edilmesi, istenilen mağazadan iade edilmesi ve ürün değişiminin gerçekleştirilmesi gibi omnichannel (çok yönlü kanal) stratejilerine olanak tanır. Bu sayede müşterilerinize eksiksiz bir alışveriş deneyimi sunabilirsiniz.

 • Lojistik Süreçleri Uzmanlara Devredin, Maliyetlerinizi Azaltın
  Lojistik Süreçleri Uzmanlara Devredin, Maliyetlerinizi Azaltın

  Diva Channel, 3PL (Üçüncü Parti Lojistik) firmaların sistemleri ile uyumlu olarak çalışır. Bu sayede lojistik işlerinizi bu firmalara devrederek operasyonel yüklerinizden kurtularak, maliyetlerinizi azaltabilirsiniz. Diva Channel, Türkiye’nin önde gelen lojistik firmalarının sistemleri ile tam entegrasyon sağlayarak nakliye, depolama, stok kontrol ve iç dağıtım gibi faaliyetleri yönetebileceğiniz platformu size sunar.

 • Güncel Ödeme Sistemleri ile Uyumlu
  Güncel Ödeme Sistemleri ile Uyumlu

  Diva Channel, güncel ödeme sistemleri ve güncel mevzuatlarla tam uyumlu olarak çalışır. Bu sayede gerçekleşen tüm değişikliklere de problemsiz uyum sağlayabilirsiniz.

 • E-arşiv ve E-fatura ile Tam Entegrasyon
  E-arşiv ve E-fatura ile Tam Entegrasyon

  Logo e-arşiv ve e-fatura çözümleri ile sağladığı entegrasyon ile tüm satış noktalarınızda ve merkezinizde  uyum sağlamanıza imkan tanır.