Diva Pos

Diva Pos, perakende sektörünün ihtiyaçlarına özel çözümler sunan bir mağazacılık çözümüdür. Mağazadaki satış süreçlerini kolaylaştırmanın yanında müşterilerden gelen taleplere de tam uyum sağlaması ve gerçek zamanlı kampanya yönetimi özelliği ile kampanyaların kurgulanmasını ve takibini sağlaması ile tüm satış süreçlerinizi kolaylaştırır.

Genel Özellikler

 • Bulut veya On-Premise Seçeneklerine Uyumlu Yapı
  Bulut veya On-Premise Seçeneklerine Uyumlu Yapı

  Diva Pos’un tamamen global standartlar çerçevesinde tasarlanan bulut teknolojisi ile terminal, sunucu, güvenlik yazılımı, bakım destek hizmeti, çeşitli yazılım lisansları gibi harcamalar yapmak zorunda kalmazsınız. Satış işlemlerine ait tüm bilgiler siz özel olarak tahsis edilmiş sunucularda yedeklenir, kaydedilir ve güvenle korunur. Böylece maliyetlerinizi azaltarak işinizi optimize edebilirsiniz.
  Bulut teknolojisinin yanı sıra, sistem işletimini kendi içerisinde gerçekleştirmek isteyen firmalar için de On-Premise olarak kullanılabilen Diva Pos, firmanın kendi sunucuları içerisinde barındırılır ve bakım ve işletme tamamen firma tarafından yapılır.
   

 • Müşteri Memnuniyeti için Kapsamlı Bilgi Akışı
  Müşteri Memnuniyeti için Kapsamlı Bilgi Akışı

  Yazılım içerisindeki ortak müşteri veritabanı sistemi ile her noktada müşterilerinize eksiksiz ve güncel olarak hizmet verebilirsiniz. Müşterilerinizin mağazadan yaptıkları alışverişlerden, çağrı merkeziniz ile yaptıkları görüşmelere kadar tüm bilgileri tek bir noktadan görebilirsiniz. Müşterilerinizin davranışlarını anlamlandıracak analizler yaparak, müşterilerinizi gruplayabilir ve onlara özel kampanyalar düzenleyebilirsiniz.

 • Satış Noktaları Arasında Kesintisiz iletişim
  Satış Noktaları Arasında Kesintisiz iletişim

  Diva Pos ile mağazalarda yapılan satışları güncel olarak görüntüleyebilir, ürün fiyatlarına ve kampanyalara anlık olarak müdahalelerde bulunabilirsiniz. Ayrıca yeni mağazaların sisteme eklenmesi veya var olan mağazalar üzerindeki değişiklikleri de sistem üzerinden kolayca yapabilirsiniz. Mağaza depoları arası transfer işlemlerini de yine bu sistem üzerinden kolayca ayarlayabilirsiniz.

 • ERP Ürünleriyle Tam Entegrasyon
  ERP Ürünleriyle Tam Entegrasyon

  Firma içerisinde kullandığınız tüm ERP sistemleri ile kolayca entegre olabilen Diva Pos merkez ve mağazalar arasındaki bilgi akışının kusursuz bir şekilde gerçekleşmesini sağlar. 

 • Stok Yönetimi ile Müşterilerin İhtiyaçlarına Tam Çözüm
  Stok Yönetimi ile Müşterilerin İhtiyaçlarına Tam Çözüm

  Diva Pos ile mağazalarınızdaki mevcut stok durumunu güncel olarak görüntüleyebilir, mağazaların diğer mağaza stoklarını görüntüleyebilmesini, gerekli durumlarda başka mağazalardan ürün transfer talebinde bulunmasını ve bu talebin durumunu takip etmesini sağlayabilirsiniz. Minimum stok durumlarını kontrol edebilir, ürünlerin stok durumlarına göre satın alma kararlarınızı daha hızlı ve kolay bir şekilde yönetebilirsiniz.

 • Hızlı Kurulum
  Hızlı Kurulum

  Diva Pos’u kullanmaya başlamak için detaylı bir veritabanı kurulumu yapmanıza gerek yoktur. Tüm sisteme erişmek ve çalışmaya başlamak için sahip olmanız gereken tek şey; internet bağlantısına sahip bir bilgisayar.

 • Güncel Ödeme Sistemleri ile Tam Uyum
  Güncel Ödeme Sistemleri ile Tam Uyum

  Diva Pos güncel ödeme sistemlerine ve güncel mevzuatlara uygun şekilde tasarlanmıştır. Tüm sistemlerle tam entegre olarak çalıştığı için de olası değişikliklerde uyum sıkıntısı yaşamadan geçişler sorunsuz olarak sağlanır.

 • E-arşiv ve E-fatura Entegrasyonu
  E-arşiv ve E-fatura Entegrasyonu

  Diva Pos’un e-arşiv ve e- fatura sistemleri ile entegre olması sayesinde satış faturalarınızı sistem üzerinden düzenleyebilir, müşterilerinize e-arşiv faturası veya “takip no” bilgisi içeren irsaliye ile “bilgi fişi” düzenleyebilir ve tüm bu bilgiler ile oluşan aylık raporlarınızı GİB’e sistem aracılığı ile iletebilirsiniz.