Servis Süreçleriniz İçin Bulut Çözümü

Merkez birimleriniz ile bu birimlere bağlı servis noktalarınızın web üzerinden erişerek kullanabileceği Diva SERVICE ile tüm servislerin merkezle olan haberleşmesini sağlayabilir; garanti takibi, servis formu hazırlama, arıza bildirimi, ücretlendirme süreçlerinizi yönetebilir; aksesuar ve yedek parça satışlarınızı gerçekleştirebilirsiniz.  
 

Genel Özellikler

 • Gelişmiş Bulut Teknolojisi
  Gelişmiş Bulut Teknolojisi

  Diva SERVICE’in global standartlarda, gelişmiş bulut teknolojisi sayesinde sunucu,  terminal gibi donanım yatırımları yapmanıza gerek kalmaz. Bilgileriniz, size özel olarak ayrılan bir bulutta güvenle kaydedilir, korunur ve yedeklenir. Sürekli zenginleşen fonksiyon kümesi ile rakiplerinizden her zaman önde olursunuz.

 • Esnek Yapısı ile Minimum Maliyetli Kullanım
  Esnek Yapısı ile Minimum Maliyetli Kullanım

  Diva SERVICE ile sunucu, yedekleme gibi donanım yatırımları yapmanıza gerek kalmadan hızlıca işinize odaklanabilirsiniz. Hem kaynak kullanım oranında ödeme yapar hem de ilk yatırım maliyetinden kurtulabilirsiniz. İşleriniz büyüdüğünde herhangi bir donanım yatırımı yapmadan Diva SERVICE’in bulut altyapısı sayesinde kullandığınız alanı artırabilirsiniz. İş yoğunluğunuza göre kullanım alanınızı artırmak veya azaltmak tamamen sizin elinizde! Hem müşteri ihtiyaçlarına hızlı cevap vermiş hemde ekstra donanım maliyetlerinden kurtulmuş olursunuz.Ek bir maliyet olmadan her zaman en güncel sürümü kullanabilirsiniz.

 • Hizmet Kalitesi Ölçümüyle Artan Servis Performansı
  Hizmet Kalitesi Ölçümüyle Artan Servis Performansı

  Müşterilerinize satış sonrası vermiş olduğunuz tüm hizmetlerin kalitesini ve yetkili servislerinizin performansını sistem üzerinden gerçekleştirebileceğiniz anketler ile hızlı ve kolay bir şekilde ölçebilirsiniz.Bu sayede hizmet kalitenizi her zaman dilediğiniz seviyede tutabilirsiniz.

 • Kolay ve Hızlı Geçiş
  Kolay ve Hızlı Geçiş

  Herhangi bir veritabanı/veri merkezi kurulumuna gerek olmadan, kurulum ve uygulama için bir uzman beklemeden bulut üzerinden Diva SERVICE’i çalıştırabilirsiniz. Tek yapmanız gereken internet bağlantısı olan bir bilgisayardan hesabınıza erişmektir.

  Diva SERVICE’i dizüstü ve masaüstü bilgisayarlarda kullanabildiğiniz gibi mobil cihazlarınızda da kullanabilirsiniz. Sahada servis hizmeti veren teknisyenleriniz, bulut sistemi ve mobil cihaz ile kullanım sayesinde anlık olarak mobil cihazlarından geri bildirimde bulunabilirler. Böylece ilgili lokasyonlardan gecikmeli olarak değil anlık bilgi alabilirsiniz.

 • Kolay Entegrasyon
  Kolay Entegrasyon

  Diva SERVICE, kullandığınız ERP ürünleriyle entegrasyon imkânı sağlar. Logo ve Netsis ürünleriyle entegre olarak da çalışabilen Diva SERVICE ile merkez ve satış noktaları arasında kesintisiz bir bilgi akışı sağlayabilirsiniz.

 • Ödüllü Çözüm
  Ödüllü Çözüm

  Diva, 2013 Avrupa Bulut Ödülleri'nde (Euro Cloud Awards) Türkiye'den aday gösterilen tek çözüm oldu. Ödüllerin Türkiye ayağında ise "Bulut Servisi Müşteri" kategorisinde 1.lik, "En İyi Bulut Servisi"nde ise 2.lik ödüllerine layık görüldü.