Mağazacılık İçin Özel Çözüm

Perakende sektöründe bulunan mağazaların tüm süreçlerini kolaylaştırmak için tasarlanan Diva Shop, süreçlerinizi optimize ederek karlılığınızı artırır.

Genel Özellikler

 • Perakende Sektörüne Özel Çözümler
  Perakende Sektörüne Özel Çözümler

  Diva Shop, bir veya birden fazla şubede internet üzerinden kullanılabilen ve tüm stok, satın alma, satış, nakit akışı, kasa ve banka işlemlerini takip edebileceğiniz bir yazılımdır.
  Mağazalarınızda yapılan satışlar ve stokun güncel takibini yaparak, indirim ve kampanya gibi süreçlerin baştan sona etkin kurgulanması ile süreçlerinizi optimize edebilir, bu sayede de karlılığınızı artırabilirsiniz.
   

 • Bulut Teknolojisi ile Maliyetlerinizi Azaltın
  Bulut Teknolojisi ile Maliyetlerinizi Azaltın

  Dive Shop global standartlara tam uyum sağlayan bulut teknolojisi ile terminal, sunucu, güvenlik yazılımı, bakım destek hizmeti, çeşitli yazılım lisansları gibi masraflar yapmanıza gerek bırakmaz. Bilgiler sizin için özel ayrılmış bir bulutta kaydedilir, yedeklenir ve güvenle korunur.

 • Etkin Stok Yönetimi ile Müşteri Memnuniyetini Artırın
  Etkin Stok Yönetimi ile Müşteri Memnuniyetini Artırın

  Diva Shop ile tüm mağazalarınızdaki güncel stok durumunu görüntüleyebilir, mağazalar arasında bu bilginin akışı için ise yetkilendirmeler yapabilirsiniz. Ayrıca sisteme tanımlayacağınız mağazalar arasında ürünlerin transferinin yapılmasını ve transfer işleminin takibinin yapılmasını sağlayabilirsiniz. Stok durumunu sürekli olarak takip edeceğiniz için gerekli durumlarda satın alma kararlarını çok daha hızlı ve doğru olarak verebilirsiniz. Bu da müşterilerinizin istedikleri ürünleri bulabilmelerini sağlayarak, işinizi optimize eder ve karlılığınızı artırır.

 • Kapsamlı Bilgi Akışı
  Kapsamlı Bilgi Akışı

  Bir mağazanızdan alışveriş yapan bir müşterinizin bilgilerini diğer mağazalardan da tek ekran üzerinde görebilir, müşterilerinizin satın alma alışkanlıklarını takip edebilirsiniz. Bu bilgi akışı ile müşterilerinizi çok daha iyi analiz ederek, onlara özel kampanya ve indirimler uygulayarak satın alma alışkanlıklarını tetikleyebilirsiniz.

 • Satış Noktaları Arasında Kesintisiz İletişim
  Satış Noktaları Arasında Kesintisiz İletişim

  Diva Shop ile ister tek bir mağazanızın isterseniz de tüm mağazaların satışlarını tek ekran üzerinden görüntüleyebilirsiniz. Diva Shop esnek yapısı ile aynı standartları yeni mağazalarınıza da aynı şekilde uygulamanıza imkan tanır. Ayrıca Logo ERP ürünleri ile sağladığı tam entegrasyon sayesinde baştan sona verinin doğru ve hızlı olarak akışını sağlar.

 • Güncel Ödeme Sistemleri ile Uyumlu Yapı
  Güncel Ödeme Sistemleri ile Uyumlu Yapı

  Diva Shop, mevcut ödeme sistemleri ve mevzuatlarla tam uyum içerisinde çalışır. Bu sistemlerle tam entegrasyon sağlandığı için de gelecek olan gelişmeler de zaman kaybetmeden sistem içerisinde kullanılmaya başlanabilir.

 • E-arşiv ve E-fatura Entegrasyonu
  E-arşiv ve E-fatura Entegrasyonu

  Diva Shop yazılımı e-fatura ve e-arşiv entegrasyonu ile elektronik faturalama sistemini kolayca kullanmanızı sağlar. Böylece kağıt, matbaa ve depolama gibi masraflardan kurtulursunuz.