E-Arşiv

Logo e-Arşiv; nihai tüketiciler ile e-Fatura kapsamındaki ve kapsam dışındaki firmalara e-Fatura düzenlenmesini, ikinci nüshasının elektronik olarak korunması ve ibraz edilmesini sağlar.

Genel Özellikler

 • e-Arşiv Nedir?
  e-Arşiv Nedir?

  e-Arşiv Faturası, Vergi Usul Kanunu uyarınca kağıt ortamında düzenlenmek, ibraz ve muhafaza edilme zorunluluğu bulunan faturanın; 433 sıra numaralı VUK Genel Tebliğinde yer alan şartlara uygun bir şekilde elektronik ortamda düzenlenmesi ve ikinci nüshasının elektronik ortamda muhafaza ve ibraz edilmesine imkan sağlayan uygulamadır. e- Fatura kapsamı dışında kalan firma ve tüketicilere kesilen faturaların da elektronik ortamda düzenlenmelerine ve ikinci nüshasının elektronik olarak muhafaza ve ibraz edilmesine olanak sağlar.

 • Süreçlerde Hız
  Süreçlerde Hız

  Logo e-Arşiv, fatura ve fişlerini milyonlarca müşteriye ulaştırmak zorunda olan firmaların operasyonel yüklerini minimize etmelerine yardımcı olur. Yüksek hızda fatura işleme ve gönderme imkanı sunar.

 • Veri Erişimi
  Veri Erişimi

  Verilere kolay ve hızlı bir şekilde istenildiği an ulaşılabilmesini, geriye dönük fatura sorgulama süreçlerinin kolaylaşmasın sağlarken, gelen/giden fatura kaybının önlenmesini sağlar.

 • Azalan Maliyetler
  Azalan Maliyetler

  Arşivleme, kağıt fatura gönderimi ve iş gücü maliyetlerini azaltarak ciddi oranda tasarruf edilmesini mümkün kılar.

 • Hızlı Kullanıma Alım
  Hızlı Kullanıma Alım

  Logo e-Arşiv uygulaması, şirketinizin süreçlerine ve kullandığınız ERP çözümüne hızlı ve kolay entegre olur.

 • e-Arşiv Danışma Hattı
  e-Arşiv Danışma Hattı

  Logo e-Arşiv uygulaması hakkında detaylı bilgi, destek veya teklif almak için 0850 640 0202 numaralı hattan bize ulaşabilirsiniz.