Daha Pratik, Daha Kolay ve Daha Hızlı!

Firmaların mutabakat süreçlerini kolay bir şekilde yönetebilmelerini sağlamak amacıyla geliştirilen Logo e-Mutabakat, BA, BS, Cari Ekstre ve Cari Bakiye mutabakatlarının elektronik ortamda düzenli ve hızlı yapılmasını sağlar.

Genel Özellikler

 • Mutabakat Süreçlerinde Optimizasyon
  Mutabakat Süreçlerinde Optimizasyon

  Logo e-Mutabakat ile mutabakat yapacağınız firmalar, Logo e-Mutabakat kullanıcısı olsun ya da olmasın, maillerinizi otomatik olarak yollamanızı; onay ve red cevaplarınızı online olarak mutabakat portalından takip edebilmenizi sağlar. Onaylanan ve tamamlanan mutabakatlarınızı portal üzerinden kontrol edebilme, ihtiyaç duyduğunuzda tüm geçmiş mutabakatlarınıza erişebilme kolaylığını sunar.

 • Tasarruf , Hız ve Anlık Kontrol Avantajları
  Tasarruf , Hız ve Anlık Kontrol Avantajları

  Logo e-Mutabakat, mutabakat süreçlerinizi web üzerinden yürütüp, hız kazanarak zaman tasarrufu elde etmenizi sağlar. Kullanıcı adı ve şifre ile giriş yapılan Logo e-Mutabakat Portalı, mutabakat süreçlerinin ve hangi aşamada olduklarının kontrol edilmesine olanak sağlar. Logo e-Mutabakat, yüzlerce satırlık 2 ekstreyi saniyeler içinde karşılaştırarak aralarındaki farkları gün, ay ve işlem cinsi bazında bulur.

 • Kolay Veri Aktarımı
  Kolay Veri Aktarımı

  Logo e-Mutabakat ile verilerinizi Excel üzerinden e-Mutabakat portalına kolaylıkla aktarabilirsiniz. Ayrıca, web üzerinden, herhangi bir programa ihtiyaç duyulmaksızın, excele alınan verilerin anında aktarılması sağlanabilir.