ERP Dikey Çözümler

Logo ERP ürünleri ile tamamen entegre olarak çalışan Dikey Çözümler ile firmanızın ihtiyacı kapsamında yeni fonksiyonlar ekleyerek, uygulamanızı geliştirebilirsiniz.
DocPlace ile firmanıza ait dokümanları düzenleyebilir ve depolayabilirsiniz.Taranmış dokümanları güvenli bir dijital arşivde depolayarak, fiziksel depolama alanlarından kurtulabilirsiniz. Ürünün açık ve basit yapısı orta ve küçük ölçekteki şirketler için de uygundur.

DocPlace kullanarak elde edebileceğiniz faydalar;
  • İş süreçlerinizi yavaşlatan ve veriminizi düşüren kağıtlardan kurtulabilirsiniz.
  • Elektronik ortama aktarılan dokümanları, kolaylıkla paylaşabilir, ihtiyacınız kadar kopyasını oluşturabilirsiniz.
  • Kağıt ve kırtasiye masraflarınızı azaltabilirsiniz.
  • Fiziksel evrak dolaşımının getirdiği kayıpları, zor erişim gibi sorunları ortadan kaldırarak, süreçlerinizi otomatikleştirebilirsiniz.
Collector Logo ürünleri data’sını oluşturan kart ve fişlerin; aynı network içerisinde yer alan kaynak server, database ve firmadan, hedef server, database ve firmaya manuel veya otomatik aktarımını sağlamak amacıyla geliştirilmiş özel bir üründür. Farklı firmalara veri gönderimini, grup şirketleri arasında veri aktarımlarını,tanımlı firmalar arasında çapraz fiş ve belge gönderimlerini sağlamaktadır.Logo’nun GO 3, Tiger 3, Tiger 3 Enterprise ve Tiger Wings ürünleri ile anlık ve tam entegrasyonludur. Cari hesap, malzeme ve muhasebe hesap kodları, parametreye bağlı olarak hedef firmaya değiştirilerek aktarılabilir, Fişlerdeki “İşyeri No.”, “Bölüm No.”, “Ambar No.”, “Fabrika No.” hedef firmaya farklı numaralar ile aktarılabilir ve aktarım için şablonlarda “Koşul” kısmına istenilen “sql” cümleleri yazılarak sınırsız koşul verebilme imkanı sağlamaktadır.

Banka Ekstre Aktarımı ile bankanızdan excel formatındaki banka ekstrelerinizi ve kredi kartı pos ekstrelerinizi Logo’ya aktarımını sağlamak amacıyla geliştirilmiş bir üründür. İnternet bankacılığından aldığınız excel formatları ve üye iş yeri numaranıza göre kredi kartı pos ekstrelerinin Logo’ya banka işlem fişi, banka fişi ve mahsup fişi olarak aktarılmasını sağlamaktadır. İnternet bankacılığından alınan excel formatları ve üye iş yeri numarasına göre bankalardan alınan kredi kartı pos ekstrelerinin Logo’ya banka fişi, banka bağlantılı kasa fişi, banka bağlantılı çek senet bordrosu, banka bağlantılı alınan/verilen hizmet faturası ve mahsup fişi olarak aktarılmasını sağlamaktadır.


 

Kategori Ürünleri