İnsan Kaynakları Çözümleri

İnsan kaynakları, firmaların ürün ve hizmet üretmek amaçlı sahip olduğu kaynaklardan en önemli kaynaktır. İnsan kaynakları, personel ile örgütlenmeyi, stratejik kararlar ile yapılanmayı ve performans değerlendirme ile ödüllendirmeyi içerir.
İnsan kaynakları yönetimi ise, personel yönetimi için geliştirilen yönetsel bir yaklaşımdır ve örgütsel başarıyı sağlamak için sürekli gelişim felsefesine dayanır.
Logo'nun sunduğu İnsan Kaynakları çözümleri sayesinde firmaların verimli insan gücü ile misyon ve hedeflerine ulaşmalarına yardımcı olmayı, işgücü maliyetlerini azaltmayı hedefler.
Bordro Plus, Tiger HR, GO3, TIGER 3 ve TIGER 3 ENTERPRİSE çözümleri ile entegre olarak çalışan eksiksik bordro işleme ve takip programıdır.Tüm işletmelerin ve mevsimlik işçi çalıştıran firmaların Sicil ve Ücret Yönetimi konusunda gereksinimlerine cevap verir. Sosyal Güvenlik Kurumu'na bağlı çalışanların tüm mevzuatsal ihtiyaçlarını tam olarak karşılarken, esnek ve kolay bir kullanım sunar.
Web tabanlı online mimarisi, modüler yapısı ve güçlü entegrasyon seçenekleri ile Tiger HR, IK süreçlerinize hız katarken, verimliliğiniz artırır ve rekabet üstünlüğü sağlar. Yenibiris.com ve Linkedin.com ile entegre yapısı sayesinde şirketinize özel portalınıza üye olmuş adayların, profillerini Tiger HR üzerinden görüntüleyebilir, online ilan yayınlayabilir ve başvuru alabilirsiniz.
 

Kategori Ürünleri