İş Analitiği Çözümleri

Şirket ve sektörler için veri akışının sayılarla ölçülebildiği günler bir hayli eskide kaldı. İş dünyasındaki dönüşüm süreci, bilgi çağı ile birlikte hız kazandı. Bugün sadece bilgi niteliği taşıyan veriler değil, verilerin sağladığı kaynaklar bile hem çeşit hem sayı olarak takibi güç bir yelpazeye ulaştı.
Zaman ve nitelikli bilgi çevresinde yaşanan yoğun rekabetin galibi olmak isteyen şirketler, doğru adımları atabilmek için yenilikçi iş çözümlerine ihtiyaç duyuyorlar. İş Analitiği (BA) da onlardan biri. onlarca çeşitli kaynaktan elde edilen verileri hızlı ve titizlikle işleyen iş zekası çözümü, firmaların karar alma mekanizmalarına kritik anlarda ihtiyaç duydukları anlık bilgiyi sunarak, rekabette öne çıkma fırsatı sunabiliyor.
Ancak dönüşümün hızla devam ettiği iş dünyasında geleneksel iş zekası çözümleri pek çok noktada yetersiz kalmaktadır. Yatırımınızın verimli geri dönüşünü sağlamayı hedefleyen LOGO, Qlik Sense altyapısıyla işletmelerin tüm ihtiyaçlarını karşılayacak, yenilikçi ve modern iş zekası çözümü Logo Mind Insight'ı müşterilerine sunmaktadır.

Kategori Ürünleri