Kurumsal İş Çözümlerinde Yepyeni Bir Kullanıcı Deneyimi!

Logo j-Platform yeni nesil teknoloji kullanılarak geliştirilen, lojistik, inşaat ve proje gibi alanlardaki firmalar ve holdingler için süreçlerin yönetimini kolaylaştıran, özelleştirilebilir ve kapsamlı iş çözümü sunan bir yazılımdır. Rol bazlı kişiselleştirilebilir masaüstü, sistem içi arama motoru, kullanıcı dostu tasarımı ve app-in-app yaklaşımı ile j-Platform eşsiz bir kullanıcı deneyimi sunuyor.

Genel Özellikler

 • Tedarikçi ve Müşteri Entegrasyonu
  Tedarikçi ve Müşteri Entegrasyonu

  Uyumlu ve esnek yapısı ile hem şirket içi yazılımlarla hem de şirket dışı tedarikçiler ile baştan başa entegre olarak çalışır. Bu sayede tedarikçiden müşteriye kadar uzanan tüm bu uzun sürecin kontrolünü ve yönetimini kolaylaştırır.

 • Uzaktan Erişim
  Uzaktan Erişim

  Web tabanlı olarak kurgulanan yapısı ile birlikte her cihazdan ve her yerden kolayca erişim sağlanabilir. Özellikle farklı lokasyonlardan iş süreçlerine dahil olunan işletmeler için önemli ölçüde avantaj sağlar.

 • Kolay Kullanım
  Kolay Kullanım

  Anlaşılır ve kullanıcı dostu arayüzü ile yazılımın öğrenilmesi için gereken süre minimuma indirilir. Böylece hem uyum sorunu ortadan kalkar hem de süreçler hızlanır.

 • Merkezi Kurulum ve Yönetim
  Merkezi Kurulum ve Yönetim

  Çeşitli lokasyonlardan kullanılabilen J-guar 3’ün güncelleme ve bakım gibi işlemlerinin tek bir noktadan yapılması yeterlidir. Tek bir noktadan yapılabilen bakım ve güncellemeler ile firmanın farklı lokasyonlardaki birimleri yazılımı güncel ve problemsiz olarak kullanabilirler. Güncelleme ve bakımların tek bir noktadan yapılabiliyor olması da yine maliyetlerin azalması ve verimliliğin artmasında önemli rol oynar.

 • Modüler Yapı
  Modüler Yapı

  Logo J-guar 3 modüler yapısı ile firma içerisindeki satın alma, muhasebe, üretim, satış gibi farklı departmanların ihtiyaç duyulan alanlarda birbiri ile entegre olarak çalışması sağlanır.

 • Uluslararası Kullanım
  Uluslararası Kullanım

  Yazılım içerisinde bulunan çoklu para birimi ve çoklu dil destekleri ile J-guar her ülkede kullanılabilir. Tüm ülkelerin mevzuatlarına uyumlu bir şekilde çalıştığı için uluslararası operasyonların yönetilmesine önemli ölçüde katkı sağlar. Uluslararası firmaların internet/intranet bağlantıları üzerinden güvenli veri paylaşımı ile konsolidasyon hizmetlerini de almalarına olanak tanır.

 • Esnek İş Yönetimi
  Esnek İş Yönetimi

  Hammadde alımından üretime, oradan da satış ve teslimata uzanan süreçlerin yönetimsel kararlar ekseninde ilerlemesini ve bu süreçlerin takibini sağlar.

 • İnsan Kaynakları Modülü
  İnsan Kaynakları Modülü

  Firma içerisindeki işlerin ve süreçlerin, çalışanların beceri ve yetkinlikleri ile eşleştirilmesinde İnsan Kaynakları modülü ile tam uyum içerisinde çalışır.

 • Her Ölçekte Firma İçin Tam Çözüm
  Her Ölçekte Firma İçin Tam Çözüm

  Firmaların büyümeleri durumunda gerekli IT yatırımı ve donanım takviyesi ile her ölçekte kullanılmaya devam eder.

 • Esnek Lisanslama
  Esnek Lisanslama

  Yazılım lisansı satın alma opsiyonlarının yanında kiralama seçeneği de sunar.

Modüller

 • Opsiyonel