Kobi Çözümleri

KOBİ'lerin değişen koşullara uyum sağlayabilmeleri için, değişen ihtiyaçlarına uygun çözüm sunan ve günümüz teknolojileri ile uyumlu yazılımları kullanmaları gerekmektedir. KOBİ yöneticileri, yazılımların sağladığı olanaklarla verimlilik ve karlılıklarını ölçebilir, denetleyebilir ve kolaylıkla yönetebilmektedir.
Logo, küresel rekabeti hedefleyen KOBİ'ler için işletmenin bütün ihtiyaçlarını karşılayacak en uygun çözümleri sunuyor.
Geliştirilebilir modüler yapısı sayesinde işletmelerin büyümeleri için uygun bir ortam sağlayan, iş yaşamlarındaki evrelerde daima yanlarında olan Logo KOBİ çözümleri, düşük sahip olma maliyetleri ile  tercih edilmektedir.
Logo'nun küçük işletmeler için geliştirdiği Logo Start, kırtasiyeci, çiçekci, parfümeri, dershane, galeri gibi muhasebesini dışarıdan takip eden işletmelerin; stok, maliyet, kasa, fatura, sipariş, banka ve müşteri gibi bilgilerini tek bir yerden ve rahatlıkla yönetmesini sağlıyor.
Logo GO3 , uyumlu yapısı sayesinde işletmelerin ihtiyaçlarını eksiksiz karşılayarak süreçlerini hızlandırıyor. GO3'ün kullanıcı arayüzüyle kolay ve hızlı şekilde veri girişi yapabiliyor, rapor ve uygulamalara ulaşabiliyor.
 

Kategori Ürünleri