Lisans Bakım

Genel Özellikler

 • Lisans Bakım Hizmetleri
  Lisans Bakım Hizmetleri

  Günümüzde yazılım, teknoloji ve buna bağlı iş süreçleri sürekli gelişmektedir. Bir yazılımdan en üst düzeyde fayda elde edilebilmek için, yazılımın güncel olması ve yasal mevzuatın yakından takip ediliyor olması gerekmektedir. Logo, hem bu değişiklikleri zamanında ve doğru bir içerikle kullanıcılarına sunmak, hem de gelişen teknolojiye uyum sağlamak amacıyla, geniş bir geliştirme, destek ve danışman ekibi ile çalışmaktadır.

 • Logo Ürünleri için Lisans Bakımı
  Logo Ürünleri için Lisans Bakımı

  Logo, pazar ihtiyaçları, mevzuat değişiklikleri ile kullanıcılarından gelen geri bildirim ve talepler doğrultusunda 7 haftada bir sunduğu yeni versiyonlar ile ürünlerini sürekli geliştirerek kullanıcılarına daima güncel yazılımlar sunar. Logo kullanıcılarının bu hizmetler ile güncellemelerden kesintisiz ve en ekonomik şekilde yararlanabilmeleri için Logo Enterprise Membership (LEM) sözleşmesini sunmaktadır.

  Bu uygulama ile Logo, kullanıcılarının her zaman uygun fiyata en güncel yazılımı kullanarak hem günümüzün finansal ve yönetimsel standartlarını yakalamalarını hem de mali ve finansal mevzuata uyum sağlamış bir yapıda olmalarını desteklemektedir. Logo ürünlerinde yapılan tüm güncellemeler, mevzuatla ilgili değişiklikler ve hata giderici sürümler sadece LEM sözleşmesi kapsamındaki kullanıcılara sunulmaktadır.

  Sürekli gelişen teknoloji, yasal yenilikler ve en önemlisi kullanıcılarımızdan gelen talepler doğrultusunda eklenen yeni özellikler ile her zaman en güncel iş çözümlerini sunan LEM hakkında detaylı bilgi almak için 0850 640 02 02  numaralı hattan iletişime geçebilirsiniz.