Müşterilerinizle Bağınızı Güçlendirin

Logo CRM yazılımı, ürün ya da hizmet satışı yapan firmalar için satış öncesi, satış esnası ve satış sonrası tüm süreçlerini yönetmeyi sağlayan ve Logo ERP sistemleri ile entegre olarak çalışma imkanı veren bir CRM yazılımıdır.

Genel Özellikler

 • Kurumsal Hafıza
  Kurumsal Hafıza

  Sizinle çalışan veya bir şekilde iletişim kuran müşterileriniz, bayileriniz, tedarikçileriniz gibi tüm paydaşlarınızı Logo CRM ile kayıt altında tutabilir böylece daha önce çalıştığınız kişi veya firmaların önceki işlemlerini görebilir ve  süreçlerinizin verimliliğini artırabilirsiniz.

 • Mobil Add-in
  Mobil Add-in

  Logo CRM yazılımı mobil uyumluluğu ile nerede olursanız olun, teklif ve fırsatlara kolayca erişmenizi ve bu alanları yönetmenizi sağlar. Ayrıca yakınımdakiler özelliği ile bulunduğunuz bölgedeki müşterilerinizi de görmenizi sağlar. Logo ERP entegrasyonu sayesinde müşterilerinizin borç – bakiye durumlarını sorgulayabilir, stok durumu gibi faydalı bilgilere de mobil uygulama vasıtasıyla erişebilirsiniz.

 • Outlook Add-in
  Outlook Add-in

  Outllok Add-in özelliği ile size mail atan kişinin bilgilerini kolayca CRM ekranında görüntüleyebilirsiniz. Böylece manuel şekilde uygulamalar arası geçiş yaparak zaman kaybetmez, hızlı ve kolay bir şekilde müşterilerinizin geçmiş verilerini CRM ekranında görüntüleyebilirsiniz.

 • Sözleşme ve Belgeler Tek Noktada
  Sözleşme ve Belgeler Tek Noktada

  Logo CRM ile e-postalar içerisinde kaybolan dosya, sözleşme ve satış sonrası memnuniyet/şikayet gibi belgelere tek bir platform üzerinde ulaşabilir, bu sayede de kolayca raporlamalar yapabilirsiniz.

 • Zamanınızı Yönetimi Sizin Elinizde
  Zamanınızı Yönetimi Sizin Elinizde

  MS Exchange ve MS Outlook ile entegre olarak, kişiselleştirilebilir görünümler ile kurumsal CRM ajandası oluşturabilirsiniz. Bu ajanda sayesinde departmanlarınızın işleyişini, görüşme ve toplantı ajandasını tek bir ekrandan takip ederek işinizi en verimli şekilde yönetebilirsiniz.

 • Belge – Müşteri Eşleştirme
  Belge – Müşteri Eşleştirme

  Satış öncesi veya sonrası müşteriler ile ilgili işleme giren belgeleri dilediğiniz kadar klasör ve alt klasör oluşturarak kayıt altında tutabilir, bu dosyaları müşterilerinizle eşleştirebilirsiniz. Böylece CRM ekranında müşterinize dair yaptığınız sorgularda ilişkilendirilmiş tüm belgeleri kolayca görüntüleyebilirsiniz.

 • Etkinlik Yönetimi
  Etkinlik Yönetimi

  Logo CRM ile satışın her aşamasında müşteri ile kurulan iletişimin hangi çalışanınız tarafından yapıldığını görebilir, müşterinizin ne zaman hangi işlemleri yaptığı gibi detaylı bilgileri takip edebilirsiniz. Müşteri ile yapılan görüşmelerde alınan notları ve müşterilerle yapılan görüşmelere dair raporlamaları da kolayca görüntüleyebilirsiniz.

 • Tek Noktadan Müşteri Yönetimi
  Tek Noktadan Müşteri Yönetimi

  Müşterilerinizin firmanızla hangi tarihte görüşmeler yaptığı, daha önce hangi konularda görüştüğü ve daha önceki satın alma işlemleri gibi bilgileri tek bir ekrandan takip edebilirsiniz. Logo CRM yazılımı ile müşterilerinizin e-postalarından, belgelerine kadar firmanızla olan tüm bağını da yine tek bir ekran üzerinden görüntüleyebilirsiniz.

 • Satış Sonrası Süreç Yönetimi
  Satış Sonrası Süreç Yönetimi

  Sektörden sektöre değişiklik gösteren satış sonrası süreçlerinin yönetimi için özelleştirilebilen esnek “Destek Merkezi” ile satış sonrası müşteri memnuniyeti ve şikayet süreçlerinizin yönetimini Logo CRM ile yapabilirsiniz. Ayrıca teknik destek ve IP süreçleri ile entegrasyon sağlayarak çağrı merkezi süreçlerinizi de bu yazılım ile kolayca yönetebilirsiniz.

 • ERP Sistemleri İle Tam Uyum
  ERP Sistemleri İle Tam Uyum

  Logo CRM yazılım, Logo ve Netsis serisi ürünlerle anlık olarak entegrasyon sağlar. Bu sayede müşterilerinizin hesap bakiye durumlarını, siparişlerini ve risk limitlerini kontrol edebilirsiniz. Buna ek olarak, anlık stok kontrolü ve satışa dönüşen tekliflerin ERP sistemlerine aktarılması gibi özellikler de Logo CRM içerisinde yer alır.

 • Logo Notifier Service
  Logo Notifier Service

  Logo CRM ile beraber ücretsiz olarak sunulan özelliklerden biri olan Logo Notijier Service ile birlikte istediğiniz süreç veya işlemle alakalı takibi otomatik olarak yaptırıp, dilediğiniz koşullarda iletiler alabilirsiniz. Takibi sağlanan bu süreçlerle alakalı raporları da yine bu sistem sayesinde belli aralıklarda bildirim olarak alabilirsiniz.

  Logo Notifier Service ile müşterilerin özel güleri ile ilgili kutlamalar, sözleşme bitiş tarihleri, gerçekleşen satışlar gibi pek çok konuda otomatik olarak bildirim alabilirsiniz. Bu bildirimleri e-posta, SMS veya Push Notification(anlık bildirim) seçeneklerinden herhangi biri ile alabilmeniz de sistem ile mümkün.