İşlerinii Elektronik Ortama Taşıyın, İşletmenizi Güvenle Yönetin

Logo çözümleriyle entegre bir şekilde çalışan, Logo Flow ileişletmenizin ihtiyaç duyduğu iş akışlarını kolayca elektronik ortama taşıyın, kağıt israfını azaltırken, zaman ve iş gücü tasarrufu sağlayarakişlerinizi aksatmadan işletmenizi güvenle yönetin.

Genel Özellikler

 • İş Akışlarınızı Anlık Olarak Yönetin
  İş Akışlarınızı Anlık Olarak Yönetin

  Logo Flow ayrıntılı yönetim ekranı ve zaman aşımı kontrolü ile şirketinizdeki iş akış yönetiminin verimliliğini ve atanan görevlerin durumunu anlık olarak izleyebilir, e-posta bildirim özelliği ile  değişikliklerden anında haberdar olabilirsiniz.

 • Hızlı ve Kolay Kullanımı ile Zamanınızı Yönetin
  Hızlı ve Kolay Kullanımı ile Zamanınızı Yönetin

  İhtiyaç duyduğunuz formları ve iş akışlarınızı, kodlama yapmadan sürükle / bırak yöntemi ile tasarlayarak, etkin zaman yönetimi sağlayabilirsiniz.

 • İşinizi Sistematik Hale Getirin
  İşinizi Sistematik Hale Getirin

  Logo Flow ile atanmış işleri görüntüleyerek, mevcut işlemler arasında arama yapabilir ve otomatik olarak görev başlatabilirsiniz. İş akış yönetimi için ihtiyaç duyulan bağımsız organizasyon grubu ve hiyerarşi tanımlamaları, vekalet atamaları ve yetki devirleri yaparak insan kaynağınızı doğru yönetebilir ve KPI verimliliğinizi artırabilirsiniz.

 • İş Akışınızı Anlık Olarak Kontrol Edin
  İş Akışınızı Anlık Olarak Kontrol Edin

  Logo Flow zaman aşımı kontrolü ve ayrıntılı yönetim ekranı ile şirketinizdeki iş akış yönetiminin verimliliğini ve atanan görevlerin durumunu anlık olarak izleyebilir, e-posta bildirim özelliği ile  değişikliklerden anında haberdar olabilirsiniz. Mobil uyumlu arayüz ile zaman ve mekandan bağımsız olarak işinizi yönetebilirsiniz. İş planlarınızda değişen koşullara uyum sağlamak için güncellemeler yapmanız gerektiğinde, dijital olarak yönettiğiniz iş akışlarınıza anında müdehale edebilirsiniz. Elektronik ortamda işlerinizi yöneterek, işletmenize maliyet avantajı ve esneklik kazandırın.

 • İşlerinizi Elektronik Ortama Taşıyın
  İşlerinizi Elektronik Ortama Taşıyın

  Logo Flow ile işlerinizi dijital ortama aktardığınızda, işletmenizin kağıt israfını azaltarak çevrenin korunmasına katkı sağlayabiliriniz.

 • Logo Entegre Süreç Tasarım Desteği İle, İşletmenizi Yönetin
  Logo Entegre Süreç Tasarım Desteği İle, İşletmenizi Yönetin

  Kağıt üzerinde yönettiğiniz işlerin kaybolma riski ve güvenlik açığı bulunmaktadır. İşletmenizin ihtiyaç duyduğu iş akışlarını kolayca elektronik ortama taşıyarak zaman ve iş gücü tasarrufu sağlayabilir, işlerinizi aksatmadan, işletmenizi güvenle yönetebilirsiniz.