Logo Mind Budget

Gelişmiş yazılım mimarisi ile bütçe hazırlayan yöneticilere güvenli ve esnek bir çalışma platformu sunan bütçe yönetim çözümüdür.

Genel Özellikler

 • Hızlı ve Güvenli Veri Girişi
  Hızlı ve Güvenli Veri Girişi

  Kullanıcılara kullanım kolaylığı ile birlikte hataya kapalı veri girişi özelliği sağlar. Bu özelliği sayesinde kullanıcılar, organizasyon şemalarından bütçe kalemlerine kadar bir çok özelliği dilediğince tanımlayarak, bütçelerini hızlı bir şekilde hayata geçirir.

 • Esnek Bütçe Mimarisi
  Esnek Bütçe Mimarisi

  Çalışanlar, genel bir bütçe mimarisi altında toplanan bütçe bileşenlerine uygulanan parametreleri dilediğince tanımlayabildiği gibi, bütçeler; alt bütçeler, organizasyonlar ve boyutlar ile de tanımlanabilir.

 • Konsolidasyon Avantajı
  Konsolidasyon Avantajı

  Kurumlarda satış, pazarlama, yatırım gibi belli amaçlara yönelik bütçelerin doğru, tutarlı ve en hızlı şekilde hazırlanmasında çalışanların işini kolaylaştırırken, bütçeler arasındaki uyumu destekleyen güçlü konsolidasyon özelliği sayesinde esnek çalışma avantajı sağlar.

 • Kullanıcı Dostu
  Kullanıcı Dostu

  Logo Mind Budget’ın kullanıcı dostu yapısı her adımda kullanıcının işini kolaylaştırır. Bütçe kalemleri zaman içinde giderek derinleşmeye başlarken, ayrıntılı bütçe kalemleri arasında kaybolmak istemeyen kullanıcılar ürünün işlevsel not alma özelliğinden faydalanabilir. Bütçe için kullanılan alanlarda alınabilen açıklayıcı notlar sayesinde, bütçe üzerinde çalışanlar arasındaki bildirim de kolaylaşır.

 • Yetkilendirme ve Güvenlik
  Yetkilendirme ve Güvenlik

  Bütçe hazırlama, bir takım işi olduğu kadar güvenli bir ortamda sürdürülmesi gereken bir faaliyettir. Kullanıcı dostu arayüzü ve kolay kullanımıyla yeni kullanıcılar sisteme hızlı adapte olur ve ayrıntılı yetkilendirme özelliği sayesinde de yöneticilere büyük bir esneklik sağlar.

 • Detaylı Raporlama
  Detaylı Raporlama

  Bilanço, gelir tablosu ve nakit akış raporu gibi finansal raporların yanı sıra bütçe çözümü ile birlikte kullanımına sunulan Logo Mind Budget İş Analitiği Çözümü, kaynağından bilgileri alarak, kullanıcılara kolay okunur ve yüksek etkileşimli ekranlar sunar.

 • Uyumluluk ve Standartlar
  Uyumluluk ve Standartlar

  UFRS (Uluslararası Finansal Raporlama Standartları) uyumluluğu ile küreselleşen dünya pazarında  faaliyet gösteren ve yabancı yatırımcı ilgisi dahilinde yer alan şirketleri, paydaşları için yeni bir bütçe hazırlığı yapma zorunluluğundan kurtararak, anlaşılabilir ve ortak dili konuşabilen pozisyon almalarını sağlar.

 • Logo ERP Entegrasyonu
  Logo ERP Entegrasyonu

  Logo’nun pazar lideri ERP çözümleri; Tiger 3 Enterprise, Tiger 3, j-guar ürünleri ile hazır entegrasyon imkanı sunar.