Logo Mind Insight

Kolay kullanımı, esnek mimaarisi ve interaktif görsel ögeleri ile kullanıcılara gerçek zamanlı veri analizi imkanı sunan Logo Mind Insight; hızlı, etkin ve kolay tasarımı ile dağınık yapıdaki verilerin, grafik, harita ve tablo gibi çeşitli şekillerde görüntülenmesini sağlar.

Genel Özellikler

 • Dashboard Özelliği
  Dashboard Özelliği

  Basit ve kullanıcı dostu "dashboard"lar sayesinde, işletmenize ait veri analizinizi hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

 • Sürükle-Bırak Özelliği Sayesinde İşlem Kolaylığı
  Sürükle-Bırak Özelliği Sayesinde İşlem Kolaylığı

  Veri indeksleme motoru ve akıllı görsellerin kombinasyonu ileveri boyutları arasındaki tüm ilişkiler analiz edilir. Geleneksel yaklaşımlarda ve klasik sorgu bazlı veri modellerinde gizli kalmış noktaları keşfetmenizi sağlar.

 • Çoklu Veri Kaynaklarına Hızlı Erişim
  Çoklu Veri Kaynaklarına Hızlı Erişim

  Logo Mind Insight çoklu veri kaynaklarına, performanstan ödün vermeden ulaşım ve geniş kapsamlı bakış açısı kazandırır.

 • İstediğiniz Yerden ve Cihazdan Erişim İmkanı
  İstediğiniz Yerden ve Cihazdan Erişim İmkanı

  Logo Mind Insight herhangi bir ek geliştirme gerekmeden, istinilen cihaza adapte olarak, masaüstü bilgisayarınızdan başlamış olduğunuz analize tablet ve ya akıllı telefonunuzdan devam etme imkanı sağlar.

 • Storytelling Özelliği
  Storytelling Özelliği

  Logo Mind Insight Storytelling özelliği sayesinde analiz sonuçlarınızı görsel bileşenlerle paylaşabilir, takım arkadaşlarınızla iletişim ve iş birliğinizi geliştirebilirsiniz. 

 • İnteraktif Raporlama
  İnteraktif Raporlama

  İnteraktif raporlama özelliği ile, farklı departmanlarda çalışanlar aynı anda aynı rapor üzerinde çalışarak; işletmenizin hızlı bir şekilde rapor üretmesini sağlar.

 • Veri Entegrasyonu
  Veri Entegrasyonu

  Logo Mind Insight sahip olduğu kolay veri entegrasyonu ile, işletmenizin her biriminden gelen farklı verileri bir çatı altında analiz edebilmenizi sağlar.