Mobilya

Genel Özellikler

 • Etkin Üretim Planlama
  Etkin Üretim Planlama

  Ürün konfigürasyon özelliği ile karmaşık ürün konfigürasyonlarının tasarlanması ve üretilmesi sağlanır. Planlama yöneticileri müşteri siparişlerini değerlendirirken maliyetlere göre kaynak yeterliliğini ve karlılığı göz önüne alabilirler. Uzun vadeli fabrika üretim planları sektöre spesifik MPS/MRP ve üretimde değişim (net change) algoritmaları ile gerçekleştirilir. Küçük miktarlardaki siparişler ise  AÜÇ (Ana Üretim Çizelgeleme – MPS) tarafından toplanarak ideal üretim kapasitesi değerlendirilir.

 • Etkin Kampanya Yönetimi
  Etkin Kampanya Yönetimi

  Kampanyalar coğrafi lokalizasyon, ödeme şekilleri ve müşteri grupları bazında tanımlanabilir. Ayrıca kampanyalar indirim, promosyon, satış/satınalma/sevkiyat masraflarını içerebildiği gibi satınalma/ödeme tarihçesine de sahiptir. Çok yönlü kampanyalar için detaylı bir formül editörü bulunmaktadır.

 • Satış Yönetimi
  Satış Yönetimi

  Marka, ürün, ürün grupları satış tutar/miktar, satıştan iadeler ve maliyet bazında analiz edilir. Analiz sonuçlarına göre hedef oluşturmak ve strateji belirlemek mümkündür. Logo uygulamaları müşteri siparişlerinin karşılanmasını finans ve dağıtım yönetimi modülleri ile entegre eder.

 • Dağıtım Rota Yönetimi
  Dağıtım Rota Yönetimi

  Global adres veri deposundan dağıtım rotaları tanımlamak mümkündür. Satış yöneticileri, satış temsilcileri için günlük, haftalık ve aylık rotalarını satış göstergelerine göre ideal müşteri ziyaretini sağlayacak şekilde planlayabilir. Satış yöneticileri, satış primlerini temsilci bazında tutar, miktar veya özel parametrelere göre ayarlayarak daha yüksek satış performansına ulaşabilirler.

 • Müşteri Hizmetleri
  Müşteri Hizmetleri

  Ürünlerin barkodlarına göre montajı yapılır. Bu sayede doğru ürün konfigürasyonunun oluşturulması ve kalite departmanının fabrika içerisinde mobil araçlar ile denetim yapması sağlanır. Tamamlanmış bütün ürünler barkod ile dağıtıma hazır hale getirilir. Mobilya endüstrisine yönelik Logo çözümleri ile müşteri hizmetleri departmanı mağazalarda oluşabilecek kalite problemlerini ve  hatalı ürün konfigürasyonu bildirimlerini ayrıştırabilir ve takip edebilir.