E-Flow İş Akış ve Süreç Yönetimi

Prosedürler, mevcut dosyalar... Hangi işin, ne zaman, kim tarafından yapıldığını gösteren döküman ve evraklar... Teoride kulağa çok iyi geliyor. Gerçekte ise, tüm bunlar birilerinin masasında gömülmüş bekleyen koca bir dosya yığınıdır. Kayıp bir evrak... Atlanmış bir adım... Ertelenen ya da daha kötüsü hiçbir zaman yapılmayan işler. Bunun sonucu olarak kaçırılmış fırsatlar, kaybedilen satışlar, zaman kaybı ve belki de daha kötüsü... Sizin şirketinizin gerçeğide bu olabilir mi?

İş akışınızı yönetmek zor bi iş olabilir. İşte bu nedenle, her büyüklükte pek çok firma, yardım istemek için yüzlerini E-Flow’a çevirdiler. E-Flow, iş akışınızı bir merkezde toplayan hızlı, kolay ve uygun fiyatlı bir çözümdür. Süreçlerinizi; tutarlılık,verimlilik ve hesap verilebilirlik üzerine yapılandıran otomatik bir sistemle yönetmenize yardımcı olur. Ayrıca, her şirketin gereksinimleri birbirinden tamamiyle farklı olduğundan, çeşitli uygulamara yanıt verebilecek standart başlangıç paketi ve süreçlerinizi tasarlamanız için kullanması kolay süreç tasarımcısını içeren bir iş akış sistemi geliştirdik.

Bir görevin nerede olduğunun, o görevin sorumlusunun kim olduğunun ve işin yapılıp yapılmadığının takibi için koridorlarda dolaşılan günler artık çok geride kaldı. E-Flow ile birlikte sorular, tahminler ve gizlenme artık yok. Bir işin tamamlanıp tamamlanmadığını E-Flow size söyler. Bir sonraki adımın kimde olduğunu otomatik olarak kontrol edip bulur ve görevlendirmeyi sizin yerinize yapar. Kısacası bilmeniz gereken herşeyi size rapor halinde sunar. O halde, aşağıdaki departmanlarınızda ve benzerlerindeki süreçlerinizde E-Flow’u kullanabilirsiniz.

İnsan Kaynakları
Satış ve Dağıtım
Etkin Tedarik Zinciri Yönetimi
Üretim ve Planlama
Satın Alma
Finans Yönetimi
Müşteri İlişkileri
Proje Yönetimi

Genel Özellikler

 • Size Özel Çözümler ile Süreçlerinizi Hızlandırın
  Size Özel Çözümler ile Süreçlerinizi Hızlandırın

  E-Flow BPM kurulumu ve kullanımı oldukça kolay ve pratik, aynı zamanda da düşük maliyetli bir çözümdür.  Bu çözüm ile birlikte onay süreçlerinizi hızlandırarak, firmanızın karar mekanizmasını olası hantal yapıdan kurtarabilirsiniz.

  Departmanlar kendi içlerinde belli iş akış sistemlerine ve onay süreçlerine sahiptirler. Bu süreçler içerisinde sayısız ve düzensiz e-postalar, masa üzerlerine bırakılmış notlar, nerede olduğu bilinmeyen evraklar gibi pek çok bileşen bulunur. İşte tüm bu bileşenlerle onay süreçlerini etkili biçimde yönetmek oldukça zordur.

  E-Flow ise tüm bu süreçlerin bir düzen içerişinde, hızla işlemesini amaçlar. E-Flow herkesin rahatlıkça kullanabileceği kolay, hızlı ve uygun bir iş akış yönetim sistemidir.

 • Operasyonel Hatalardan Kurtulun ve Verimliliği Artırın
  Operasyonel Hatalardan Kurtulun ve Verimliliği Artırın

  Departmanların kendilerine özgü onay süreçlerindeki düzensizlikler operasyonel verimliliğinizi düşürerek maliyetlerinizin artmasına sebep olur.

  • Belge Onayı
  • Fatura Onayı
  • Satın Alma Talep Onayı
  • İzin Talebi
  • Avans Talebi
  • IK Süreç Onayı
  • Masrafların Raporlanması

 • Her İşe, Her Departmana Uygun İş Sıralaması ve İş Akışı.
  Her İşe, Her Departmana Uygun İş Sıralaması ve İş Akışı.

  İşin ne olduğundan bağımsız olarak işin gereklilikleri ve işin sorumlularını belirleyebilir ve tüm süreci kontrollü olarak yönetebilirsiniz. İşler arasındaki hiyerarşiyi düzenleyerek en optimum akışı kolaylıkla sağlayabilirsiniz.

 • Anlık Bildirimlerle Kontrol Sizde
  Anlık Bildirimlerle Kontrol Sizde

  İşlerin zaman sınırlamalarını ve bildirim sürelerini ayarlayarak her işin zamanında yapılmasını sağlayabilir, süresi geçen ya da geçmek üzere olan işlerle alakalı yöneticilere bildirimler göndererek işlerin aksamasını önleyebilirsiniz.

 • Her Aşamada Süreçlere Rahat Erişim
  Her Aşamada Süreçlere Rahat Erişim

  Organizasyon içerisinde yetki verilen herkes hesap oluşturarak süreçlerin nasıl işlediğine ve işin hangi aşamada olduğuna kolayca erişebilir.