Tekstil

Genel Özellikler

 • Sektöre Özel Üretim Süreçlerinin Tanımlanması
  Sektöre Özel Üretim Süreçlerinin Tanımlanması

  Ürün model bilgileri, satış siparişinden itibaren paketlenmiş ürüne kadar takip edilebilir. Tekstile yönelik üretim süreçleri süre ve miktar bakımından kolaylıkla takip edilebilir. Haftalık teslimatlar iş tamamlanma oranlarına göre organize edilir. Örnek katalogların üretimi, maliyet hesaplamaları, örnek ürünlerin değişik versiyonlarına yönelik bilgilerin tanımlanması Logo Çözümleri ile mümkündür.

 • Malzeme Yönetiminin Optimizasyonu
  Malzeme Yönetiminin Optimizasyonu

  Yarı mamül, mamül ve hammadde katalogları malzeme sınıf ve özellikleri kullanılarak hiyerarşik olarak takip edilebilir. Tablolu malzeme sınıfları özelliği ise giyim endüstrisine özel olarak tasarlanmıştır. Ürün matrisleri beden, kumaş cinsi, renk ve benzer kombinasyonlara göre oluşturulur. Sipariş veya ambar işlemlerinde doğrudan renk-beden matrisi üzerinden hızlı bir şekilde miktar ve fiyat bilgileri girilebilir, öndeğer olarak hazırlanmış asorti matrisleri ile performans artırılır.

 • Satış Yönetimi
  Satış Yönetimi

  Üretim kapasitesi ve müşteri siparişleri birlikte değerlendirilir. Sipariş sırasında uygun teslimat günleri müşteriye bildirilebilir. Müşteriler satış iadeleri, satış ciroları ve karlılık rasyoları üzerinden analiz edilebilir. Kampanya sonuçları anında görüntülenir.

 • Optimize Edilen Maliyetler
  Optimize Edilen Maliyetler

  Operasyonel kararların sonuçları üst yönetim tarafından değerlendirilebilir. Her üretim emri en alt seviyeye kadar personel, malzeme, iş istasyonu ve dolaylı maliyetlerin dağılımı detayında analiz edilebilir.