Tiger 3

ERP kavramının yeniden yorumlanmasıyla farklı bir platform üzerinde geliştirilen Tiger 3, zengin özelliklerinin yanında, değişen ihtiyaçlara kolaylıkla uyum sağlayan esnek bir yapıya sahiptir. Uygun sahip olma koşulları ile tüm sektörlerde; satış, dağıtım, hizmet alanlarında faaliyet gösteren firmalara, kurumsal ve operasyonel anlamda tam kapsamlı çözüm sunar.

Genel Özellikler

 • Hızlı Adaptasyon İmkanı
  Hızlı Adaptasyon İmkanı

  Kolay kullanıcı arayüzü ile, öğrenim sürecini en aza indirerek, uygulamanın işletmeniz içerisinde hızlı bir şekilde kullanıma geçmesini sağlar.

 • App in App
  App in App

  Tiger 3 app in app yaklaşımı ile iş uygulamalarınızı büyütüp geliştirerek yeni özelliklerin tek tuşla app ya da widget olarak eklenmesine olanak sağlar. Platform bağımsız geliştirilen bu uygulamalar ile zaman ve mekan bağımsız istediğiniz bilgiye anında ulaşabilirsiniz.

 • Kullanışlı ve Pratik Arayüz
  Kullanışlı ve Pratik Arayüz

  Yeni nesil teknoloji ile geliştirilen Tiger 3’ün göz yormayan estetik tasarımı ve ürün içi arama motoru ile, istediğiniz tüm bilgilere ve en sık kullandığınız işlemlere kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

 • Entegre Çalışan Modüler Yapı
  Entegre Çalışan Modüler Yapı

  İşletmenizin tüm ihtiyaçları düşünülerek geliştirilmiş modüler yapı ile, entegre çalışan tüm modüller için bilginin sisteme sadece  bir kez tanımlanması yeterlidir. Kullanıcılar yetkileri dahilinde, sistemde bulunan bilgilere ulaşabilir. Böylece bölümler ve süreçler arası “ortak bir dil” oluşur ve iletişim yükü azalır.

 • Kişiselleştirilebilen Arayüz
  Kişiselleştirilebilen Arayüz

  Hızlı, akıcı ve kullanıcı rolüne göre kişiselleştirilen arayüz tasarımı ile, tek tıkla yeni masaüstü ekleyebilir, dilediğiniz fonksiyonları kısayol olarak tanımlayabilirsiniz.

 • İşletmenin Tamamıyla Uyumlu Yapı
  İşletmenin Tamamıyla Uyumlu Yapı

  Tiger 3 işletmenizin tüm yapılarıyla sağladığı uyum sayesinde, kurumsal ve operasyonel stratejileri desteklediği gibi iç ve dış pazarda rekabet üstünlüğü sağlayarak sağlıklı bir şekilde büyümenize katkıda bulunur.

 • e-Devlet Çözümleriyle Uyumlu Yapı
  e-Devlet Çözümleriyle Uyumlu Yapı

  Tiger 3; e-Fatura, e-Defter ve e-Arşiv gibi e-devlet sistemleriyle uyumlu bir çalışma olanağı sağlar.

 • İşletmelere Özel Uygulama Geliştirme
  İşletmelere Özel Uygulama Geliştirme

  İşletmelerin ihtiyaçları kapsamında yeni işlevsel uyarlamalar gerçekleştirebilmek için geliştirilmiş “Object Designer ve Logo Objects“ uyarlama araçlarını barındırır.

 • Açık ve Esnek Mimari
  Açık ve Esnek Mimari

  İlişkisel veritabanı desteğinin yanı sıra, yönetilebilir ve izlenebilir sistem mimarisi ile Tiger 3, güvenli bir ortam ve yüksek performanslı bir ERP hizmeti sunar.

 • Sektörel Çözümler
  Sektörel Çözümler

  ERP çözümleri için Logo Çözüm Ortakları tarafından geliştirilmiş 200’ün üzerinde sektörel iş uygulamaları sayesinde, işletmenizin ihtiyacı olan uygulamaya bir çözüm altında rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

 • Esnek ve Güvenilir Altyapı
  Esnek ve Güvenilir Altyapı

  Tiger 3 zengin özelliklerinin yanı sıra, değişen ihtiyaçlarınıza kolaylıkla uyum sağlayan esnek ve güvenilir bir ERP hizmeti sağlar.