Tiger Wings ile İşiniz Her Daim Yanınızda

Özelleştirilebilen masaüstü görünümü, arama motoru ve app-in-app teknolojisi ile birlikte estetik tasarımı sizlere sunan Kurumsal Kaynak Planlama Çözümü(ERP) Tiger Wings, nerede olduğunuzdan bağımsız olarak eşsiz bir kullanıcı deneyimini sizlere sunuyor.

Genel Özellikler

 • Üretim Verimliliğinizi Artırın, Maliyetlerinizi Düşürün
  Üretim Verimliliğinizi Artırın, Maliyetlerinizi Düşürün

  Üretim tedarikten başlayan ve satışa kadar uzun ve detaylı bir süreçtir. Bu sürecin her aşamasında kontrolü artırmak ise süreci optimize etmek ve maliyetleri düşürmek için en etkili yöntemdir. Logo Tiger Wings ile üretim süreçlerinizi baştan sonra detaylı olarak izleyebilir, bu sayede de maliyetlerinizi düşürebilirsiniz.

 • Mobil Cihazlarınızdan Kolay Erişim
  Mobil Cihazlarınızdan Kolay Erişim

  Logo 3 platformu kullanılarak geliştirilen Tiger Wings yazılımına hem masaüstü hem de internet tarayıcısı üzerinden ulaşabilirsiniz. Böylece nerede olduğunuz veya hangi cihazı kullandığınızdan bağımsız olarak tüm iş süreçlerinizi takip edebilir, işinizin üzerindeki kontrolü her daim sağlayabilirsiniz.

 • Yıllık Abonelik ile Lisanslama
  Yıllık Abonelik ile Lisanslama

  Tiger Wings yazılımına yıllık abonelik modeli ile yalnızca ilk yıl ve tek sefere mahsus aktivasyon bedeli sonrasında, yıllık kullanıcı bazlı fiyatla sahip olabilirsiniz. Bir Kurumsal Kaynak Planlama Çözümü(ERP) olan Tiger Wings yazılımına esnek çözümlerle ulaşabilirsiniz. Ayrıca firmanız büyüdükçe ek kullanıcılar da ekleyerek sistemin her ölçekte size çözüm sunmasını sağlayabilirsiniz. Yıllık abonelik modeliyle lisanslama yaptığınızda sürekli güncel ve mevzuata uygun bir hizmet almanız da güvence altına alınmış olur.

 • Kişiselleştirilebilir Masaüstü
  Kişiselleştirilebilir Masaüstü

  Tiger Wings kullanıcılarına özelleştirilebilir masaüstü özelliğini ve sık kullanılan özelliklerin kısayol olarak masaüstüne eklenebilme özelliğini sunar. Bu sayede kullanıcılar çok daha pratik ve hızlı bir şekilde çalışırlar, bu da çalışma performansı ile birlikte karlılığı artırır.

 • Estetik Tasarımlı Arayüzler
  Estetik Tasarımlı Arayüzler

  Tiger Wings tasarımı ve kullanıcı deneyimi planlanırken, uzun süreler kolayca çalışılabilecek ve kolayca öğrenilebilecek şekilde tasarlanmıştır. Bu sayede sisteme geçişlerinizde de çalışanlarınız alışma zorluğu çekmez.

 • Zengin Ana Paket ve Opsiyonel Modüller
  Zengin Ana Paket ve Opsiyonel Modüller

  Tiger Wings tasarlanırken işletmelerin genel ihtiyaçları düşünülmüştür. Bu sayede birçok firmanın tüm ihtiyaçlarına kolayca cevap verilebilmektedir. Bunun yanında firmaların ihtiyaç duyabilecekleri ek özelliklerle de ilgili opsiyonel modüller gerekli çözümleri size sağlayacaktır. Finans Yönetimi, Muhasebe Yönetimi, Satış Yönetimi, Dış Ticaret Yönetimi, Üretim Yönetimi, Malzeme Yönetimi, Planlama, Kalite Kontrol, Tedarik Zinciri Yönetimi gibi modüllerin yanında Logo’nun e-Devlet, İş Analitiği, CRM, İnsan Kaynakları ve Tedarik Zinciri çözümleri ile de entegre çalışıyor olması tüm sorunlarınızı kolayca çözmenizi sağlar.